piątek, 5 sierpnia 2011

dziękuję i... do zobaczenia!

Siedem miesięcy ciszy to spory kawał czasu. Zeszyt z koncepcjami na rysunki zdążył nabrzmieć niezrealizowanymi pomysłami. Zakładałam, że jeszcze tu wrócę. Trzeba jednak postawić sprawę jasno: DUMB IS DEAD! Był to pierwszy mój projekt i na pewno nie pozostanie ostatnim. Padł naturalną śmiercią, raczej bezboleśnie. Pozwolił mi poznać masę fajnych ludzi z komiksowego światka, dzięki czemu mam teraz z kim napić się piwa na konwentach. Dumbowe rysunki niegdyś pojawiały się na Demotywatorach, a teraz co jakiś czas ktoś odgrzewa je na Kwejku. Dostałam masę miłych maili. Zyskałam możliwość publikacji moich tworów w Kolektywie oraz zaprezentowania ich na kilku wystawach. Jednak przede wszystkim rozbawiłam masę ludzi, którzy nieustannie tu zaglądali! Dziękuję Wam zatem drodzy ludzie za śledzenie moich poczynań przez ostatnie 5 lat. Pewnie się jeszcze na siebie natkniemy, bo to, że dumb umarł nie oznacza bynajmniej, że przestałam rysować! Zdradzam komiks z moją nową miłością - mam nadzieję, że będzie przynajmniej tak samo owocna jak ten blog.

Trzymajcie się ciepło!
ew

9 komentarzy:

 1. Zjebałaś ;(((

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przyjmuję do wiadomości.

  OdpowiedzUsuń
 3. zaprzeczam. Damy Ci kilka chwil na zasatnowienie sie a nastepnie przeproszenie i rozpoczeniu na nowo prac :)

  OdpowiedzUsuń
 4. daj tu znać, jeśli zaczniesz coś nowego coby sobie z rssa trafić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem czy masz talent - bo nie potrafię narysowac rownego kolka, nie mnie więc takie rzeczy oceniać - ale masz niesamowite poczucie humoru i ogrom kreatywności i mam nadzieję, że bedę miała jeszcze jakąś okazję natknąć się na twoje dzieła gdzieś, kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kurcze dopiero to znalazlem a tu koniec ma sie tego pecha mam nadzieje ze dasz ino na tej stronie jak znowu zaczniesz cos produkowac ;]

  OdpowiedzUsuń
 7. Pewnie i tak będę zaglądał sprawdzić czy Ci się odwidzenie nie odwidziało ;P

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, świetna strona z genialnymi rysunkami - mam nadzieję, że jeszcze zabierzesz się za coś podobnego lub wrócisz tutaj.. kiedyś :) pozdrawiam serdecznie oraz dziękuje za wielokrotne wywołanie uśmiechu na mojej twarzy :)

  OdpowiedzUsuń